Kurumsal

Şirketimiz, 1993 yılında İstanbul Bahçelievler’de Ziraat Mühendisi Davut Polat tarafından, peyzaj uygulama ve bakım ofisi olarak kurulmuştur. Yüksek Ziraat Mühendislik Tarım Peyzaj İlaçlama San. Tic Ltd. Şti. 22 yıllık bir birikim ve çalışmanın ulaştığı noktadır. Şirketimizin peyzaj alanındaki ana kuruluşu Polat Peyzaj’dır.

Tecrübeli teknik personelimiz ve tüm çalışanlarımızla istanbulumuzu ve tüm Türkiye’yi düzenli bir çevreye kavuşturmaya, yeşile boyamaya devam ediyoruz. Her yıl yetiştirdiğimiz yüz binlerce fidan, süs bitkisi, çiçek, binlerce metrekara çim alanlar ve onların üzerinde dinlediğimiz kuş sesleri, su sesleri bizim umutlarımız, huzurumuz ve övünç kaynağımızdır. “Sağlıklı toplum sağlıklı çevrede yetişir” prensibinden taviz vermeden projelerimizin altına imzamızı atmaya devam ediyoruz.


Misyonumuz

Doğal dengeyi bozmadan, yeşil çevreyi koruyarak daha düzenli ve yeşil bir çevreye sahip kentlerin oluşmasına katkıda bulunmak, bu amaca hizmet eden tüm kurum ve kuruluşlarla koordineli çalışmak, kaliteyi ön planda tutarak ülkemiz insanının neler yapabileceğini dünyaya göstermek ve dünya standartları üzerine çıkmaktır.

Dünyanın en zengin bitki gen dokularından birine sahip olan ülkemizin bu zenginliğinin yok olmasını engellemek, bu zengin örtüyü; apartman bahçelerine, parklara, özel bahçelere kadar tüm şehre taşıyarak yaşatılmasına katkıda bulunmaktır. Hareket noktamız “sağlıklı çevre yeşil çevredir” gerçeğidir.