Yemyeşil ve bir o kadar düzenli bahçeniz var. Görüntü bakımından kusursuz özelliklerde olsun. Bu düzenli bahçenize koymuş olduğunuz masanızda oturup çay içerken onu izlemek bambaşka bir keyif verir şüphesiz. Bu kusursuz bahçenize bir güzellik daha eklemek hoş olmaz mı? Bahçem yeterli diyorsanız önce süs havuzlarımızı gözden geçirin deriz.

Süs havuzları bahçenizin güzelliğine güzellik katacak ve görselliğiyle sizi ve konuklarınızı büyüleyecek materyallerdir. Süs havuzları farklı amaçlarda ve farklı büyüklüklerde tasarlanır. 
Firmamız sizlere çok değişik amaçlarla kullanılacak süs havuzları tasarlamaktadır. Süs havuzu tasarlamak ve tasarıyı uygulamak kuşkusuz profesyonellik gerektiren bir iştir. Öncelikle havuzumuzun kullanım amacını belirlemek gerekir. Havuz içinde bitki ya da hayvan(balık vs. ) yaşayacak mı, yoksa görselliğiyle ön plana çıkacak bir çalışmamı olacak? Bir süs havuzu yaparken bu sorunun cevabını iyi bilmek gerekir. Unutmayalım ki çalışmalar amaca yönelik olmadıktan sonra bir anlam ifade etmezler.

Süs havuzu yapılırken kullanılacak malzemeler de bir hayli önemlidir. Bunun yanında boyutları, aksesuarları ve mimari şekli de maliyeti etkileyen önemli sebeplerdendir. Firmamız tüm bu maliyet hesaplamalarını yaparak bütçenize uygun bir proje imkanı sunmaktadır.
Süs havuzlarına göze hoş gelen çeşitli materyaller eklemek elbette görüntü zenginliği açısından önemlidir. Bu bağlamda havuzlarınıza çeşitli fıskiyeler, kemer süslemeleri ve köprü tasarımları yapılmaktadır.

Son olarak süs havuzunun yapılacağı yer de çok önemlidir. Süs havuzunu yaparken güneş ışınlarının açılarına ve etrafında oluşturulacak yapıya göre konum ve peyzajına uygun olmalıdır. Bu bağlamda firmamız profesyonel peyzaj tasarım hizmetleri ile size gereken çözümü en kolay yolla sağlayacaktır.
Süs havuzları konusunda deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak bizim zevkle icra edeceğimiz bir işlemdir.  Firmamız süs havuzlarındaki deneyimini sizlerle paylaşıyor…