Hizmetlerimiz

Peyzaj Uygulama

Firmamızın temel taşını oluşturan peyzaj işlerinin yapımını sağlayan kişilerdir peyzaj mimarları. Daha geniş bir tanımıyla, alan tasarımı, planlaması ve uygulamasını, yeterli bilgi düzeyi sayesinde doğa ve tasarım kavramlarını harmanlayarak bilim, sanat ve mühendislik alanlarıyla bir araya getirerek yapan kişilerdir.

Detaylı Bilgi

Bahçe Aydınlatma

Çok güzel bir bahçe dizaynınız mı var? Fakat ışık olmadığı için geceleri tadını çıkaramıyorsunuz. Belki bazınız akü, pil benzeri depo elektrikle çalışan aletlerle aydınlanma gereksinimini karşıladığını söylemekte. Fakat iyi biliyoruz ki akü ve pil masrafı hem ekonominize zarar vermekte hem de bu tür aletler kullanma bakımından zorluklar taşımaktadır.

Detaylı Bilgi

Bahçe Bakımı

Bahçenizi en güzel şekilde düzenledikten sonra bu düzeni sürekli kılmak önemli bir husustur. Bahçenizin güzelliğini korumak amacıyla yapılacak bakım son derece mühim bir işlemdir. Her insanın sahip oldu bahçenin güzel ve bakımının kolay olması şüphesiz en büyük isteklerdendir.

Detaylı Bilgi

Otomatik Sulama Sistemleri

Sahip olduğunuz bahçenizin sulama işinin zaman, iş gücü ve ekonomik açıdan azalması sizler için büyük kolaylık sağlayacaktır. Otomatik sulama sistemleri pratik olması açısından iş gücü ve zamanı azaltır. Üstelik son dönemlerde büyük su kıtlıklarının yaşandığı ülkemizde su kaynaklarını en tasarruflu biçimde kullanmanızı sağlar.

Detaylı Bilgi

Sert Zemin Uygulamaları

Kaya bahçeleri; bahçenizin güzelliğini sadeliğiyle ön plana çıkarmak için en iyi yapılardır. Bu tür bahçelerin yapımındaki amaç, mevcut bahçenizi monotonluktan kurtarmak, daha doğal bir hava yaratmak ve sadeliğiyle gözlerinizi ve ruhunuzu dinlendirmektir.

Detaylı Bilgi

Süs Havuzları

Yemyeşil ve bir o kadar düzenli bahçeniz var. Görüntü bakımından kusursuz özelliklerde olsun. Bu düzenli bahçenize koymuş olduğunuz masanızda oturup çay içerken onu izlemek bambaşka bir keyif verir şüphesiz. Bu kusursuz bahçenize bir güzellik daha eklemek hoş olmaz mı? Bahçem yeterli diyorsanız önce süs havuzlarımızı gözden geçirin deriz.

Detaylı Bilgi

Yapısal Peyzaj

Hemen hemen her insan doğayı, yeşili sever. Kim istemez ki beton yığınlarının tutsaklığından kurtulup da yemyeşil bir dünya ile iç içe yaşamayı… Şüphesiz ki herkesin için de bir nebze de olsa bir yeşil sevgisi vardır. Büyük şehirde oturuyoruz nasıl yeşiller içinde olalım diyenler için de iyi düzenlenmiş bir bahçe tereddütsüz en güzel varlık olacaktır.

Detaylı Bilgi